Mundo Inexistente

¿Quieres reaccionar a este mensaje? Regístrate en el foro con unos pocos clics o inicia sesión para continuar.

Un mundo paralelo en el que los recuerdos pueden ser tu peor enemigo

What Saint Seiya character are you? Ghjrl
Algunos usuarios ya han empezado a pasar sus fichas y temas... recuerda pasar los tuyos.

2 participantes

    What Saint Seiya character are you?

    Ichiru Kiryu
    Ichiru Kiryu
    мσ∂єяα∂σя
    мσ∂єяα∂σя


    Masculino Cantidad de envíos : 139

    Hoja de Personaje
    Puntos de vida:
    What Saint Seiya character are you? Left_bar_bleue500/500What Saint Seiya character are you? Empty_bar_bleue  (500/500)
    Puntos de experiencia:
    What Saint Seiya character are you? Left_bar_bleue175/500What Saint Seiya character are you? Empty_bar_bleue  (175/500)

    What Saint Seiya character are you? Empty What Saint Seiya character are you?

    Mensaje por Ichiru Kiryu Jue Oct 01, 2009 4:09 am

    bueno aqui traigo otro test... este de Saint Seiya. Esta en ingles pero se entiende perfectamente, al menos no tuve problema y eso que mi ingles es pesimo xD


    Mi resultado...
    What Saint Seiya character are you?

    Spoiler:
    You and Shun, the andromeda Saint, are very alike, you are good hearted, sweet, Innocent, your friends are your family, you have a huge love for the humanity in your heart, and you don't like to hurt other people feelings.

    Saki
    Saki
    мαѕ¢σтα


    Masculino Cantidad de envíos : 74

    Hoja de Personaje
    Puntos de vida:
    What Saint Seiya character are you? Left_bar_bleue400/500What Saint Seiya character are you? Empty_bar_bleue  (400/500)
    Puntos de experiencia:
    What Saint Seiya character are you? Left_bar_bleue200/500What Saint Seiya character are you? Empty_bar_bleue  (200/500)

    What Saint Seiya character are you? Empty Re: What Saint Seiya character are you?

    Mensaje por Saki Jue Oct 01, 2009 1:04 pm

    Pues aqui esta mi resultado :

    You and Ikki, the Phoenix Saint are very alike, You may seem to be cold, about your feelings, with your loved ones, but that's not true, You love your friends, you don't show your feelings much often, you don't smile much, and you don't like too much to be in groups, but you love your friends, and you are loyal to them, maybe your pass, hurts you sometimes, because of bad memories, but you don't let that affect you anymore, even with it hurting you, you decide to be strong and never give up, you have a really big love for all the humanity in your heart, but you'd never forgive someone who have been bad with someone innocent, specially if is about your family or friends.


    Spoiler:

      Fecha y hora actual: Dom Mayo 19, 2024 9:00 am